19. 4. Rostislav

Opatření ve školách

Covid 19 Prevention Flyer10241024_1.png

Uzavírka ve Slaném

Pondělí 22. až středa 24. 11. 2021, Žižkova ulice (od křižovatky ulice Plynárenská po křižovatku ulice Záfortenská)

Od pondělí 22. 11. do 24. 11. bude částečně uzavřena ulice Žižkova z důvodu rekonstrukce povrchu vozovky. Neprůjezdný bude úsek od křižovatky s ulicí Plynárenská až ke křižovatce s ulicí Záfortenská. Doprava, včetně autobusové, bude vedena po objízdné trase. Autobusové zastávky v Žižkově ulici budou zrušeny bez náhrady.

Situace opravy a objizdne trasy_Zizkova Slany.jpg

647-21-vývěska_Slaný,Žižkova.pdf

Covid info - aktuální opatření od 15.11. a od 22.11.2021

COVID_zmeny_15_11_2.pdf

testovani_skoly2.pdf

Podpora vnitřní ekonomiky Ředhoště a širokého okolí

podpora-vnistrni-ekonomiky.jpg

www.vesnickaredhost.cz

www.trhyredhost.cz

Milostivé léto - amnestie sankcí

Blíže k milostivému létu

28.října odstartovalo takzvané milostivé léto. Během něj mohou lidé snadněji ukončit stovky tisíc exekucí, které v minulosti vznikly z veřejnoprávních dluhů. Nesplacené závazky, které mezitím mnohdy narostly na několikanásobky původního dluhu, půjde vymazat během tří měsíců za zvýhodněných podmínek.

Kdo do 28. ledna 2022 zaplatí zbývající jistinu (původní dluh) a k tomu přidá 907,50 Kč jako náklady (750 Kč + DPH), ten exekuci ukončí.

Týká se to dluhů, které mají lidé vůči veřejné správě, a to včetně institucí s jakýmkoli státním podílem nebo třeba podniků s účastí města. Konkrétně jde třeba o dluhy za dopravními podniky, zdravotními pojišťovnami nebo třeba i za energetickou společností ČEZ.

Podmínkou využití milostivého léta je i to, že člověk nesmí být v oddlužení. A další omezení: Milostivé léto lze uplatnit jenom na exekuce, které řeší soudní exekutoři – tedy ne u daňových a správních exekucí.

V případě jakýchkoli komplikací doporučuji se obrátit na pomáhající organizace, jako jsou občanské poradny, Člověk v tísni nebo Charita ČR.

Milostivé léto_amnestie.pdf

Milostivé léto_princip.pdf

Milostivé léto_informace..pdf

Využijte příležitosti odepsat své dluhy v rámci Milostivého léta! Podrobněji jsme o akci mluvili v reportáži ČT - Člověk v tísni (clovekvtisni.cz)

„Energetická krizová linka“ Středočeského kraje

Krizová infolinka kraje byla spuštěna ve čtvrtek 4. listopadu. Zaměstnanci kraje budou zájemcům k dispozici na čísle 800 710 710 každý všední den od 8:00 do 16:00 hodin. Mimo tuto dobu je možné zasílat dotazy i s kontaktem na e-mail: ptejtese@kr-s.cz. Operátoři projdou s lidmi postupy, možnosti, jak snížit zálohy, jak se co nejrychleji vyvázat z režimu dodavatele poslední instance a v případě potřeby propojí i konkrétního člověka právě s dodavatelem poslední instance, pokud k tomu zatím nedošlo.

energolinka_letak2.pdf

ČSSZ - volné pracovní pozice

Leták - PSSZ 2021.pdf

Jak správně topit a ušetřit