29. 3. Taťána

po - pá: 7 - 12     13 - 16,30 hod

Uzavření mostu ve Zlonicích

Uzavření mostu ve Zlonicích.docx

Zákaz vycházení bez zakrytí úst a nosu

ČEZ - přerušení provozu Zákaznických center

Dočasně přerušujeme provoz našich Zákaznických center a kontaktních míst

Dobrý den,

v návaznosti na vládní nařízení jsme do odvolání přerušili provoz všech našich Zákaznických center a kontaktních míst.

Uděláme vše pro to, abychom i v této složité situaci pro Vás zajistili co nejdostupnější zákaznický servis. Své požadavky můžete vyřídit on-line nebo na naší Zákaznické lince.

Omlouváme se za komplikace, které jsme Vám tímto opatřením mohli způsobit, a děkujeme za pochopení.

Vyřiďte požadavky on-line z bezpečí svého domova

Potřebujete nahlásit samoodečet, změnit výši záloh, zaplatit vyúčtování nebo třeba změnit kontaktní údaje?

Webová aplikace ČEZ ON-LINE

V ČEZ ON-LINE kromě zadávání požadavků najdete i svá vyúčtování a platby, zkrátka vše, co souvisí s Vaším odběrným místem.

Připravili jsme pro Vás zrychlené registrování, stačí doplnit jen datum narození a zvolit si heslo.

Stránka pro on-line požadavky

Na www.cez.cz/pozadavky vyřídíte nejčastější požadavky bez nutnosti registrace. Stačí si vzít k ruce své vyúčtování, kde najdete vše potřebné. .

Roušky

Roušky.docx