Změna velikosti písma

Úvod > Obec > Aktuality

Novější 1 3 16 30 45

Cena hejtmanky 2022 - nominace

Ocenění, které Středočeský kraj každoročně uděluje vybraným osobnostem spjatým s tímto krajem (buď tím, že se ve Středočeském kraji narodily, žijí zde nebo je s krajem spjato jejich působení, život, dílo nebo činnost). Lze jej udělit i in memoriam. Uzávěrka podávání nominací je 31. října 2022.

Letáček nominace Cena hejtmanky 2022.jpg

Leták - PSSZ 2022.pdf

Kulturní akce - Ochutnej Evropu

ochutnej evropu_TITUL_UPR.jpg

Dovolujeme si Vás pozvat na kulturní akci Ochutnej Evropu, kterou v souvislosti s předsednictvím ČR v Radě Evropské unie pořádá Středočeský kraj. Od srpna do října se v největších městech regionu postupně uskuteční 11 akcí. Hlavním lákadlem pro návštěvníky budou chutě a vůně Evropy – stánky s gastronomickými specialitami každého z 27 členských států Evropské unie. Prostor představit své země dostanou ambasadoři každého členského státu. Lidé budou moci ochutnat známé i méně známé speciality, poznat zvyky a kulturu jednotlivých evropských zemí. Kromě toho bude připraven i bohatý kulturní program. První akce se bude konat 6. srpna 2022 v Příbrami, celý cyklus se uzavře 15. října v Kladně. Vstup je zdarma, akce organizačně zajišťuje Středočeská centrála cestovního ruchu.

Novější 1 3 16 30 45