Koncert ve Zlonicích

Kominické služby

Kominické služby.doc

Školka Miluška ve Zlonicích

V obci Zlonice nově vzniká centrum péče o děti „Miluška“.

Miniškolka by měla být uvedena do provozu od poloviny září či v začátku měsíce října 2014. Jedná se o soukromé zařízení rodinného typu pro menší kolektiv dětí, který však umožňuje individuálně se dětem věnovat a dále rozvíjet jejich schopnosti a nadání. Bude zde provozována služba hlídání dětí s programem.

Zařízení je vhodné pro děti od tří do šesti let. Mladší i starší děti zde mohou být též umisťovány po vzájemné dohodě. Zaměřením centra péče o děti je další  všestranný rozvoj dítěte. Děti zde budou mít pravidelný denní režim a také denní pestrý program, který bude zahrnovat cvičení, sportování, pobyty venku v přírodě, zpívání, hraní, malování, pracovní a další kreativní aktivity, volnou hru dětí. Pro děti je v centru zajištěn celodenní pitný režim, svačinky, obědy. Rodiče mohou své děti v centru přihlásit k odběru této stravy. Děti budou přijímány na základě přihlášky do kolektivu dětí, pohovoru a smlouvy s rodiči. Takto provozovaná služba s péčí a hlídáním dětí bude rodiči hrazená.

Provoz centra se plánuje od pondělí do pátku od 7:00 do 16:00 hodin, dle zájmu s výhledem prodlouženého provozu.

Další informace k přihláškám, provozu centra a úhrady za službu budou k dispozici  ve 36. týdnu od 1. 9. 2014 na adrese:

Mgr. Pavla Bolfiková

Centrum péče o děti "Miluška" Zlonice

Husova 273 (směr Břešťany), 273 71 Zlonice

telefon: 728 445 375

e-mail: pavla.bolfikova@seznam.cz

ŠKOLKA.docx

Volby do zastupitelstva obcí 10. a 11. října 2014 (dle zákona č. 491/2001 Sb.)

Do zastupitelstva obce může kandidovat:

Občan ČR s trvalým pobytem v obci Páleč, který nejpozději 2. den voleb dosáhne věku 18 let.

Kandidát může kandidovat jako:

Nezávislý kandidát - samostatně za svou osobu, nebo jako člen sdružení nezávislých kandidátů, politické strany, nebo politického hnutí.

Kandidátní listiny se podávají do úterý 5. srpna 2014 do 16 hodin na registrační úřad - MěÚ Slaný.

Povinnou přílohou Kandidátní listiny je Prohlášení kandidáta a Petice.

Vzory formulářů (typ nezávislý kandidát) jsou k dispozici ke stažení, nebo na úřadě obce Páleč.

Pro nezávislého kandidáta pro obec Páleč je určen počet podpisů 14, pro sdružení nezávislých kandidátů je určen počet podpisů 16 podpisů.

Do Zastupitelstva obce Páleč se volí 7 členů zastupitelstva.

Vzor Kandidátní listina OZ Páleč - nezávislý kandidát k vyplnění.doc

Vzor Petice OZ Páleč v tabulce k vyplnění.doc