Vánoční koncert 28.12.2014

Kominické služby

Kominické služby.doc

Školka Miluška ve Zlonicích

V obci Zlonice nově vzniká centrum péče o děti „Miluška“.

Miniškolka by měla být uvedena do provozu od poloviny září či v začátku měsíce října 2014. Jedná se o soukromé zařízení rodinného typu pro menší kolektiv dětí, který však umožňuje individuálně se dětem věnovat a dále rozvíjet jejich schopnosti a nadání. Bude zde provozována služba hlídání dětí s programem.

Zařízení je vhodné pro děti od tří do šesti let. Mladší i starší děti zde mohou být též umisťovány po vzájemné dohodě. Zaměřením centra péče o děti je další  všestranný rozvoj dítěte. Děti zde budou mít pravidelný denní režim a také denní pestrý program, který bude zahrnovat cvičení, sportování, pobyty venku v přírodě, zpívání, hraní, malování, pracovní a další kreativní aktivity, volnou hru dětí. Pro děti je v centru zajištěn celodenní pitný režim, svačinky, obědy. Rodiče mohou své děti v centru přihlásit k odběru této stravy. Děti budou přijímány na základě přihlášky do kolektivu dětí, pohovoru a smlouvy s rodiči. Takto provozovaná služba s péčí a hlídáním dětí bude rodiči hrazená.

Provoz centra se plánuje od pondělí do pátku od 7:00 do 16:00 hodin, dle zájmu s výhledem prodlouženého provozu.

Další informace k přihláškám, provozu centra a úhrady za službu budou k dispozici  ve 36. týdnu od 1. 9. 2014 na adrese:

Mgr. Pavla Bolfiková

Centrum péče o děti "Miluška" Zlonice